o nas

czym się zajmujemy?

Wyposażamy warsztaty samochodowe oraz stacje kontroli pojazdów w niezbędne maszyny i narzędzia. Zapewniamy także serwis podnośników. Dzięki szerokiemu zakresowi naszej oferty jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Z naszych usług skorzystasz w Polanówce pod Lublinem.

OFERTA

dlaczego my?

Od lat z powodzeniem realizujemy naprawy podnośników samochodowych. Dzięki nabytemu doświadczeniu możemy zaproponować naszym Klientom profesjonalną obsługę. Naprawy gwarancyjne w Lublinie wykonuje ekipa fachowców, którzy znają się na rzeczy i potrafią sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy najlepsze rozwiązanie w korzystnej cenie!

 

Główny trzon naszej działalności stanowi sprzedaż i serwis dźwigników oraz narzędzi ręcznych i pneumatycznych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą narzędzi ręcznych i pneumatycznych. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości, w tym części zamienne. Zajmujemy się również przygotowaniem dokumentacji do UDT. Konserwacja i serwis podnośników na najwyższym poziomie tylko w Martech!

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajmujemy się handlem oraz naprawą zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną podnośników samochodowych oraz wybranych narzędzi. 

 

Cechuje nas kompleksowe podejście do realizacji powierzonych zadań. W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą naszym Klientom – zarówno w zakresie prac montażowych i serwisu podnośników, jak i doradztwa.Zajmujemy się handlem oraz naprawą zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną podnośników samochodowych oraz wybranych narzędzi. 

 

Na rynku jesteśmy obecni od 2007 roku. Działamy w Polanówce nieopodal Lublina. Główny profil naszej działalności to kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych i stacji kontroli w niezbędne urządzenia i narzędzia. Handlujemy narzędziami ręcznymi, diagnostycznymi, pneumatycznymi, kompresorami, spawarkami itp. Firma Martech może pochwalić się certyfikatem „Rzetetelna firma”, świadczącym o jakości naszych usług. 

 

Gwarantujemy fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wybranego sprzętu. Ponadto oferujemy naprawy podnośników samochodowych oraz ich montaż. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Przejdź

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KETEL Sp. z o.o. w celu realizacji powyższego zgłoszenia

Administratorem Twoich danych osobowych jest KETEL Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.